Biežāk uzdotie jautājumi

 

Vai rampas no saplākšaņa ir atmosfēras noturīgas?
Jā. Rampas tiek izgatavotas no A/S „Latvjas Finieris” ražotā RIGA FORM F/W markas laminētā bērza saplākšņa, kas no abām pusēm ir pārklāts ar 174 g/m2 blīvu fenola filmu. Saplāksnis ir līmēts ar ūdensizturīgu fenola-formaldehīdu sveķu līmi. 

Vai pasūtītājs pats var uzstādīt rampas?
Skrituļošanas rampu konstrukcijas ir izveidotas tādā veidā, lai pircēji varētu tās samontēt  pašu spēkiem. Rampas tiek komplektētas ar nepieciešamo furnitūru un montāžas shēmām. 

Vai sezonai beidzoties rampas ir jāizjauc?
Nē, rampas ir jāapsedz ar brezenta veida pārsegu un jāpaceļ uz nelieliem paaugstinājumiem, lai konstrukcijas pastāvīgi neatrastos saskarsmē ar ūdeni. 

Vai var pasūtīt rampām detaļas, gadījumā, ja ir bojātas?
Jā saplākšņa detaļas ir iespējams pasūtīt.

Kāds ir rampu izgatavošanas laiks?
Izgatavošanas laiks ir līdz 4 nedēļām, atkarībā no rampas konstrukcijas. Tomēr ņemot vēra rampu izmantošanas sezonalitāti lūgums pasūtījumu veikt priekšlaicīgi un neatlikt to uz vasaru. Lai Jūs vasaras sākumā tās varētu izmantot, par rampu izvēli un pasūtīšanu jādomā rudenī.

Kā pasūtīt rampas? 

  • Izdomājiet kāda veida rampas vēlieties iegādāties skrituļdēlim, skrituļslidām vai BMX braucējiem. Izvēli    atvieglos piktogrammas pie rampu modeļiem mūsu mājas lapā;
  • Sameklējiet laukumu kur rampas varēs novietot; 
  • Informējiet mūs par savām vēlmēm; 
  • Mūsu darbinieki uzklausot Jūsu vēlmes, izveidos laukumu rasējumus un to specifikācijas. Projektētie laukumi atbilst LVS EN 14974:2006 "Ierīces skrituļsporta aprīkojumam. Drošības prasības un testēšana"  drošības prasībām.             
  • Veiciet pasūtījumu. 

Savā rajonā gribu uzstādīt rampas, kas man jādara? 

  • Dodieties uz savu pašvaldību, saskaņojiet rampu uzstādīšanas vietu un sameklējiet rampu pasūtītāju;
  • Veiciet pasūtījumu pie mums.
 
 
E-pasts
Uzdot jautājumu:
Lūdzu, ierakstiet izteiksmes vērtību!
 
Atcelt
Nosūtīt